Naprawa zamków Piastów

Naprawa zamkow Piastow


Po co naprawiać zamek

Każdy zepsuty zamek można naprawić. Najbardziej skomplikowana naprawa zamka jest do wykonania przez techników Pogotowia Zamkowego w Piastowie. Jakimi kryteriami należy się kierować, by naprawa zamków była opłacalna? Oto kilka przykładów, kiedy naprawa zamka powinna być przeprowadzona zamiast jego wymiany :

wymiana samej wkładki,
wymiana pojedynczej części np. sprężynki,
naprawa zamków unikalnych, nie spotykanych na rynku polskim – w tym przypadku sprowadzenie zamku np. z Hiszpanii może być o wiele droższe,
naprawa zamka, który nie jest produkowany i jest niedostępny w sprzedaży, a przerobienie drzwi zniszczy estetykę wykonania,
zabytkowy zamek, który był wykonany ręcznie pod konkretne drzwi lub bramę,
naprawa zamka jest ponadto zalecana, gdy zamek ma wielu użytkowników, a samo dorobienie kluczy przekracza koszt naprawy.

Jak Państwo widzą głównym kryterium wykonania naprawy jest kryterium ekonomiczne. Na drugim miejscu należy zaznaczyć estetykę np. zabytkowe drzwi powinny mieć oryginalny zamek lub unikatowe, wysokiej jakości drzwi, które szkoda wymieniać na nowe ze względu na zabezpieczenia i zamknięcie.

Wszystkich tych napraw dokonają doskonale przeszkoleni technicy Pogotowia Zamkowego w Piastowie. Wieloletnie doświadczenie każdego naszego specjalisty, poparte ciągłym doszkalaniu się w najnowszych trendach zabezpieczeń i technikach ślusarskich, to nasz wielki atut .

Dzięki nowoczesnym narzędziom wykonujemy nasze usługi precyzyjnie i szybko.

Oprócz naprawy zamków polecamy również nasze inne usługi tj. awaryjne otwieranie mieszkań, otwieranie samochodów, montaż i wymiana zamków. Nasi technicy pomogą państwu wybrać odpowiednią dla Was formę usunięcia awarii.

Żaden zamek nie ma dla nas tajemnic, a wybór rozwiązania zależy tylko od naszych Klientów. Nasze usługi to:

- awaryjne otwieranie samochodów,
- awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań,
- montaż i wymiana zamków,
- ślusarstwo standardowe.

Gdyby zepsuty zamek wymagał natychmiastowej naprawy lub wymiany, to jesteśmy do dyspozycji 24 godziny w ciągu doby. Pracujemy również w święta i weekendy.


Piastów i okolice obsługiwane jest przez nasze Pogotowie Zamkowe pod numerem telefonu: 784-799-733