Montaż i Wymiana zamków Piastów

Montaz i wymiana zamkow Piastow


Bezpieczny dom

Nikt nie wyobraża sobie bezpiecznego domu z otwartymi drzwiami. Nikt nie wyobraża sobie bezpiecznego domu z uszkodzonym zamkiem w drzwiach wejściowych. Dlatego tak ważne jest, aby nasze mieszkanie było dobrze zabezpieczone, a w przypadku problemów, aby szybko skorzystać z pomocy. Do tak poważnego zadania musimy wybrać prawdziwych profesjonalistów. To od nas zależy czy montaż i wymiana zamków będzie wykonana dokładnie i najlepiej, jak to tylko możliwe. Najlepszym wyborem w takiej sytuacji jest Pogotowie Zamkowe w Piastowie.


Po pierwsze - najwyższa jakość

Wymiana zamka czy montaż zamka w drzwiach to zadanie, które powierzamy najlepszym specjalistom. W Pogotowiu Zamkowym pracują tylko technicy, którzy cieszą się najlepszą reputacją. Doświadczenie i wiedza to bardzo ważne czynniki w wyborze zleceniobiorcy, który wykona dla nas wymiany lub montażu zamka.

Nasi specjaliści pracują w branży co najmniej kilka lat. Poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i w warsztatach organizowanych przez najlepsze firmy z branży produkcji zabezpieczeń i zamków.

Wymiana i montaż zamków wymaga również specjalistycznych narzędzi. Każdy producent zamków ma swoje własne, opatentowane procedury dotyczące montażu i wymiany zamków. W Pogotowiu Zamkowym w Piastowie jesteśmy zawsze przygotowani na każdą ewentualność. Każdy zespół specjalistów posiada pełny zestaw profesjonalnych narzędzi.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Po drugie – dostępność do pomocy 24h na dobę

Każdy nasz Klient ma prawo wybrać godzinę montaży dopasowaną do jego planu dnia. Wymiana i montaż zamków mogą być przeprowadzone o każdej porze. Pogotowie Zamkowe w Piastowie pracuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, w każde święto i dni wolne. Dla wygody naszych Klientów, również w sprawach nagłych, przyjmujemy zlecenia 24 godziny na dobę .

Po trzecie – zakres usług

Działamy na terenie Piastowa i okolic. Dla pełnej obsługi naszych Klientów w pakiecie naszych usług znajdują się : 

- awaryjne otwieranie samochodów,
- awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań,
- naprawa zamków,
- ślusarstwo standardowe.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili, więc można do nas dzwonić już teraz! 784-799-733